Meisjes MU15N2A

Spelers

  • Camille Laby
  • Febe Van Waes
  • Femke Flore
  • Fleur Taillie
  • Juline Vermeulen
  • Luana Delanoye
  • Mariliese Vermeulen
  • Merel Uyttenhove
  • Phebe De Cock
  • Sarah De Roo
  • Tine De Witte
  • Yentl Droesbeke

Trainer

  • Willy De Brauwer
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Vc Panda's Lokeren 11 32
2 Vc Kalken (+1) 10 25
3 Gimm-e Waasland Kruibeke 10 24
4 Vc Belvoc Belsele 10 22
5 Asterix Avo Beveren D 10 18
6 Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) 10 17
7 Nidak Nieuwkerken (+1) 10 14
8 Jtv Dero Zele - Berlare B 10 13
9 Snuffel Grembergen (+1) 11 9
10 Vc Lochristi-wachtebeke (+1) 10 5
11 Asterix Avo Beveren C 10 3
12 Dames Vc Eksaarde 10 1
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
15/09/2018 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Dames Vc Eksaarde 3 - 1
15/09/2018 14:15 L3 Vc Panda's Lokeren Gimm-e Waasland Kruibeke 3 - 1
15/09/2018 16:00 Z1 Meisjes MU15N2A Vc Belvoc Belsele 0 - 3
16/09/2018 09:30 N4 Nidak Nieuwkerken (+1) Jtv Dero Zele - Berlare B 1 - 3
16/09/2018 11:30 G3 Snuffel Grembergen (+1) Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) 0 - 3
16/09/2018 13:00 L6 Vc Kalken (+1) Asterix Avo Beveren D 3 - 0
22/09/2018 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Asterix Avo Beveren C 3 - 0
22/09/2018 13:45 B6 Vc Belvoc Belsele Snuffel Grembergen (+1) 3 - 0
22/09/2018 14:30 K2 Asterix Avo Beveren D Vc Panda's Lokeren 0 - 3
22/09/2018 15:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke Vc Kalken (+1) 3 - 2
23/09/2018 13:45 Z9 Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) Meisjes MU15N2A 3 - 0
23/09/2018 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde Nidak Nieuwkerken (+1) 0 - 3
29/09/2018 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Asterix Avo Beveren D 0 - 3
29/09/2018 14:15 L3 Vc Panda's Lokeren Vc Belvoc Belsele 3 - 0
29/09/2018 16:00 Z1 Meisjes MU15N2A Jtv Dero Zele - Berlare B 3 - 0
30/09/2018 09:30 N4 Nidak Nieuwkerken (+1) Gimm-e Waasland Kruibeke 0 - 3
30/09/2018 09:30 G3 Snuffel Grembergen (+1) Dames Vc Eksaarde 3 - 0
30/09/2018 17:00 L6 Vc Kalken (+1) Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) 3 - 1
06/10/2018 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Snuffel Grembergen (+1) 3 - 0
06/10/2018 13:45 B6 Vc Belvoc Belsele Vc Kalken (+1) 1 - 3
06/10/2018 15:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke Asterix Avo Beveren C 3 - 0
07/10/2018 13:45 Z9 Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) Vc Panda's Lokeren 0 - 3
07/10/2018 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde Meisjes MU15N2A 2 - 3
07/10/2018 17:00 K2 Asterix Avo Beveren D Nidak Nieuwkerken (+1) 3 - 1
13/10/2018 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Gimm-e Waasland Kruibeke 0 - 3
13/10/2018 17:00 B10 Asterix Avo Beveren C Vc Kalken (+1) 1 - 3
13/10/2018 18:00 L3 Vc Panda's Lokeren Nidak Nieuwkerken (+1) 3 - 0
14/10/2018 16:30 E2 Dames Vc Eksaarde Asterix Avo Beveren D 0 - 3
21/10/2018 10:15 Z9 Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) Vc Belvoc Belsele 2 - 3
21/10/2018 11:30 G3 Snuffel Grembergen (+1) Meisjes MU15N2A 3 - 1
21/10/2018 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde Vc Panda's Lokeren 0 - 3
27/10/2018 14:15 L3 Vc Panda's Lokeren Jtv Dero Zele - Berlare B 3 - 0
27/10/2018 16:00 Z1 Meisjes MU15N2A Gimm-e Waasland Kruibeke 0 - 3
28/10/2018 09:30 N4 Nidak Nieuwkerken (+1) Vc Belvoc Belsele 1 - 3
28/10/2018 11:30 G3 Snuffel Grembergen (+1) Asterix Avo Beveren D 1 - 3
28/10/2018 13:00 L6 Vc Kalken (+1) Dames Vc Eksaarde 3 - 0
28/10/2018 14:00 M5 Asterix Avo Beveren C Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) 0 - 3
03/11/2018 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Vc Kalken (+1) 2 - 3
03/11/2018 13:45 B6 Vc Belvoc Belsele Asterix Avo Beveren C 3 - 0
03/11/2018 14:30 K2 Asterix Avo Beveren D Meisjes MU15N2A 3 - 0
03/11/2018 15:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke Snuffel Grembergen (+1) 3 - 0
03/11/2018 15:45 Z9 Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) Nidak Nieuwkerken (+1) 2 - 3
10/11/2018 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Vc Panda's Lokeren 0 - 3
10/11/2018 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) 1 - 3
10/11/2018 14:30 K2 Asterix Avo Beveren D Vc Belvoc Belsele 1 - 3
10/11/2018 15:30 E2 Dames Vc Eksaarde Gimm-e Waasland Kruibeke 0 - 3
11/11/2018 09:30 N4 Nidak Nieuwkerken (+1) Snuffel Grembergen (+1) 3 - 0
17/11/2018 13:45 B6 Vc Belvoc Belsele Jtv Dero Zele - Berlare B 3 - 0
17/11/2018 14:15 L3 Vc Panda's Lokeren Vc Kalken (+1) 3 - 2
17/11/2018 15:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke Asterix Avo Beveren D 3 - 0
17/11/2018 16:00 Z1 Meisjes MU15N2A Nidak Nieuwkerken (+1) 1 - 3
18/11/2018 11:15 Z9 Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) Dames Vc Eksaarde 3 - 0
18/11/2018 11:30 G3 Snuffel Grembergen (+1) Asterix Avo Beveren C 3 - 1
25/11/2018 11:30 L6 Vc Kalken (+1) Meisjes MU15N2A 3 - 0
01/12/2018 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Nidak Nieuwkerken (+1) 0 - 3
01/12/2018 14:15 L3 Vc Panda's Lokeren Meisjes MU15N2A 3 - 0
01/12/2018 14:30 K2 Asterix Avo Beveren D Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1) 3 - 1
01/12/2018 15:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke Vc Belvoc Belsele 2 - 3
02/12/2018 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde Jtv Dero Zele - Berlare B 0 - 3
02/12/2018 15:00 L6 Vc Kalken (+1) Snuffel Grembergen (+1) 3 - 1
08/12/2018 12:45 L3 Vc Panda's Lokeren Snuffel Grembergen (+1) 3 - 1
22/12/2018 13:45 B6 Vc Belvoc Belsele Dames Vc Eksaarde
22/12/2018 14:30 K2 Asterix Avo Beveren D Jtv Dero Zele - Berlare B
22/12/2018 16:00 Z1 Meisjes MU15N2A Asterix Avo Beveren C
22/12/2018 16:00 N4 Gimm-e Waasland Kruibeke Dynamo Zovoc Lievegem-drongen A (+1)
23/12/2018 17:00 L6 Vc Kalken (+1) Nidak Nieuwkerken (+1)