Meisjes M13E2 C

Spelers

  • Geike De Meyer
  • Heike Van Waes
  • Hilal Pala
  • Jente Vonck
  • Jitske Daneel
  • June Gansbeke
  • Kato Martens
  • Lotte Gorré
  • Mona Van Audenaerde
  • Yana Naudts
  • Yanaïka Van Waegevelde
  • Yasmine Naudts

Trainer

  • Kimberley Ongenae
  • Linda Baute
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Vc Spectrum Moerbeke-waas 3 9
2 Asterix Avo Beveren C 3 8
3 Asterix Avo Beveren F (+1) 3 6
4 Vc Belvoc Belsele 3 5
5 Avanti Aalter B 2 4
6 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C 2 3
7 Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) 2 3
8 Vc Kalken B 2 3
9 Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) 2 1
10 Dames Vc Eksaarde B 3 0
11 Vc Lochristi-wachtebeke C 3 0
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
11/01/2020 11:45 A3 Avanti Aalter B Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) 3 - 0
11/01/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) 3 - 0
11/01/2020 13:30 Z1 Meisjes M13E2 C Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C 0 - 3
11/01/2020 14:00 B6 Vc Belvoc Belsele Asterix Avo Beveren F (+1) 0 - 3
12/01/2020 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde B Asterix Avo Beveren C 1 - 3
18/01/2020 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Avanti Aalter B 3 - 2
18/01/2020 14:30 Z1 Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) Vc Belvoc Belsele 2 - 3
19/01/2020 09:30 G3 Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) Dames Vc Eksaarde B 3 - 0
19/01/2020 15:00 L6 Vc Kalken B Meisjes M13E2 C 3 - 0
19/01/2020 15:00 M5 Asterix Avo Beveren F (+1) Vc Spectrum Moerbeke-waas 1 - 3
25/01/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Vc Kalken B 3 - 0
25/01/2020 13:30 Z1 Meisjes M13E2 C Asterix Avo Beveren C 0 - 3
25/01/2020 14:00 B6 Vc Belvoc Belsele Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C 3 - 1
26/01/2020 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde B Asterix Avo Beveren F (+1) 0 - 3
02/02/2020 15:00 A3 Avanti Aalter B Vc Spectrum Moerbeke-waas
08/02/2020 14:30 Z1 Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) Dames Vc Eksaarde B
08/02/2020 17:30 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C Vc Spectrum Moerbeke-waas
09/02/2020 09:30 G3 Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) Meisjes M13E2 C
09/02/2020 15:00 L6 Vc Kalken B Vc Belvoc Belsele
09/02/2020 16:30 M5 Asterix Avo Beveren F (+1) Avanti Aalter B
15/02/2020 11:45 A3 Avanti Aalter B Vc Lochristi-wachtebeke B (+1)
22/02/2020 11:45 A3 Avanti Aalter B Vc Kalken B
22/02/2020 13:30 Z1 Meisjes M13E2 C Asterix Avo Beveren F (+1)
22/02/2020 14:00 B6 Vc Belvoc Belsele Asterix Avo Beveren C
23/02/2020 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde B Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C
29/02/2020 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Vc Spectrum Moerbeke-waas
29/02/2020 14:30 Z1 Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) Meisjes M13E2 C
29/02/2020 17:30 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C Avanti Aalter B
01/03/2020 09:30 G3 Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) Vc Belvoc Belsele
01/03/2020 13:00 L6 Vc Kalken B Dames Vc Eksaarde B
14/03/2020 11:30 M5 Asterix Avo Beveren F (+1) Vc Kalken B
14/03/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Dames Vc Eksaarde B
14/03/2020 13:30 M5 Asterix Avo Beveren C Vc Lochristi-wachtebeke B (+1)
14/03/2020 14:00 A3 Avanti Aalter B Meisjes M13E2 C
15/03/2020 09:30 G3 Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C
21/03/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Vc Belvoc Belsele
21/03/2020 14:00 Z1 Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) Asterix Avo Beveren F (+1)
21/03/2020 16:00 Z1 Meisjes M13E2 C Dames Vc Eksaarde B
21/03/2020 17:30 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C Asterix Avo Beveren C
22/03/2020 13:00 L6 Vc Kalken B Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1)
28/03/2020 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Asterix Avo Beveren F (+1)
28/03/2020 14:00 H1 Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1) Vc Lochristi-wachtebeke B (+1)
28/03/2020 16:00 S9 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C Vc Kalken B
29/03/2020 10:00 E2 Dames Vc Eksaarde B Vc Belvoc Belsele
05/04/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1)
11/04/2020 14:00 B6 Vc Belvoc Belsele Meisjes M13E2 C
18/04/2020 13:00 M5 Asterix Avo Beveren C Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1)
18/04/2020 14:30 Z1 Vc Lochristi-wachtebeke B (+1) Vc Kalken B
19/04/2020 14:00 E2 Dames Vc Eksaarde B Avanti Aalter B
19/04/2020 15:00 M5 Asterix Avo Beveren F (+1) Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C
25/04/2020 13:30 Z1 Meisjes M13E2 C Vc Spectrum Moerbeke-waas
25/04/2020 14:00 B6 Vc Belvoc Belsele Avanti Aalter B
25/04/2020 17:30 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas C Vc Lochristi-wachtebeke B (+1)
26/04/2020 13:00 L6 Vc Kalken B Asterix Avo Beveren C
26/04/2020 15:00 M5 Asterix Avo Beveren F (+1) Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1)