Jongens J13C2

Spelers

  • Cedric De Vuyst
  • Felix Leyseele
  • Iljo De Vylder
  • Jelle Roets
  • Lars De Vylder
  • Lucas Smet
  • Mathis Boschman
  • Mats Willems
  • Stan Van De Gehuchte
  • Wybe Hendrieckx

Trainer

  • Ellen De Schoenmaeker
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
Geen resultaten
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
11/01/2020 12:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) Jtv Dero Zele - Berlare B 0 - 3
11/01/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Jongens J13C2 3 - 1
11/01/2020 14:00 W1 Argos Waarschoot Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) 2 - 3
18/01/2020 13:30 Z1 Jongens J13C2 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) 0 - 3
18/01/2020 15:15 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) Eevoc Ertvelde-evergem (g) 3 - 1
19/01/2020 16:30 Z2 Jtv Dero Zele - Berlare B Argos Waarschoot 3 - 0
25/01/2020 10:00 E5 Eevoc Ertvelde-evergem (g) Jtv Dero Zele - Berlare B 0 - 3
25/01/2020 12:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) Argos Waarschoot 2 - 3
25/01/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) 3 - 0
02/02/2020 14:00 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) Jongens J13C2
02/02/2020 14:00 Z2 Jtv Dero Zele - Berlare B Vc Spectrum Moerbeke-waas
02/02/2020 14:30 W1 Argos Waarschoot Gimm-e Waasland Kruibeke A (g)
08/02/2020 10:00 E5 Eevoc Ertvelde-evergem (g) Gimm-e Waasland Kruibeke A (g)
08/02/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Argos Waarschoot
08/02/2020 13:30 Z1 Jongens J13C2 Jtv Dero Zele - Berlare B
15/02/2020 16:00 S9 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) Argos Waarschoot
22/02/2020 12:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g)
22/02/2020 14:00 W1 Argos Waarschoot Jongens J13C2
29/02/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Gimm-e Waasland Kruibeke A (g)
29/02/2020 13:30 Z1 Jongens J13C2 Eevoc Ertvelde-evergem (g)
29/02/2020 15:15 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) Jtv Dero Zele - Berlare B
07/03/2020 13:30 Z1 Jongens J13C2 Vc Spectrum Moerbeke-waas
07/03/2020 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Gimm-e Waasland Kruibeke A (g)
07/03/2020 14:00 W1 Argos Waarschoot Eevoc Ertvelde-evergem (g)
14/03/2020 10:00 E5 Eevoc Ertvelde-evergem (g) Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g)
14/03/2020 10:00 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) Jongens J13C2
14/03/2020 14:00 W1 Argos Waarschoot Jtv Dero Zele - Berlare B
21/03/2020 15:15 S3 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) Vc Spectrum Moerbeke-waas
22/03/2020 10:30 Z2 Jtv Dero Zele - Berlare B Eevoc Ertvelde-evergem (g)
28/03/2020 10:00 E5 Eevoc Ertvelde-evergem (g) Argos Waarschoot
28/03/2020 13:30 Z1 Jongens J13C2 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g)
29/03/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Jtv Dero Zele - Berlare B
01/04/2020 18:30 W1 Argos Waarschoot Vc Spectrum Moerbeke-waas
04/04/2020 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Jongens J13C2
05/04/2020 13:00 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) Eevoc Ertvelde-evergem (g)
11/04/2020 10:00 E5 Eevoc Ertvelde-evergem (g) Vc Spectrum Moerbeke-waas
18/04/2020 13:00 M9 Vc Spectrum Moerbeke-waas Eevoc Ertvelde-evergem (g)
18/04/2020 13:30 S9 Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g) Gimm-e Waasland Kruibeke A (g)
18/04/2020 13:30 Z1 Jongens J13C2 Argos Waarschoot
25/04/2020 10:00 E5 Eevoc Ertvelde-evergem (g) Jongens J13C2
25/04/2020 12:30 B1 Gimm-e Waasland Kruibeke A (g) Vc Spectrum Moerbeke-waas
25/04/2020 13:30 B3 Jtv Dero Zele - Berlare B Vamos Stekene - Sint-gillis-waas B (g)