Heren Vobog 3 - VC OKEE

Spelers

  • Bert Lemmers
  • Cedric De Clercq
  • Hugo Martens
  • Johan Van Den Hende
  • Julien Vermeere
  • Marc Van De Velde
  • Ronny Van Acker
  • Rudy De Wyn
  • Steven De Smet
  • Willy De Brauwer
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Kavok Overmere 11 29
2 Vc Swina 10 25
3 Vo-znat Buggenhout 8 20
4 Vc Nivoo 9 17
5 Kastaars Heusden 11 16
6 Artevelde Sigma 11 15
7 Vc Jong & Sportief 11 12
8 Lappetem 8 6
9 Vc Okee Wachtebeke 10 4
10 Stannie & Den Ijzerdraad 9 2
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
13/09/2018 19:00 D9 Kastaars Heusden Vc Jong & Sportief 3 - 2
15/09/2018 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Heren Vobog 3 - VC OKEE 3 - 0
17/09/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Kastaars Heusden 1 - 3
20/09/2018 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Kavok Overmere 3 - 2
26/09/2018 20:00 O6 Kavok Overmere Artevelde Sigma 3 - 1
27/09/2018 19:00 D9 Kastaars Heusden Heren Vobog 3 - VC OKEE 3 - 0
29/09/2018 17:00 M7 Vc Swina Vc Nivoo 3 - 1
29/09/2018 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Stannie & Den Ijzerdraad 3 - 0
03/10/2018 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Kastaars Heusden 0 - 3
07/10/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Kavok Overmere 0 - 3
10/10/2018 20:00 O6 Kavok Overmere Stannie & Den Ijzerdraad 3 - 0
11/10/2018 19:00 D6 Vc Nivoo Vc Jong & Sportief 3 - 1
13/10/2018 17:00 M7 Vc Swina Artevelde Sigma 3 - 2
15/10/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Vc Nivoo 3 - 0
17/10/2018 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Lappetem 2 - 3
18/10/2018 19:00 D9 Kastaars Heusden Kavok Overmere 0 - 3
18/10/2018 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Vo-znat Buggenhout 1 - 3
25/10/2018 20:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Vo-znat Buggenhout 2 - 3
27/10/2018 17:00 M7 Vc Swina Stannie & Den Ijzerdraad 3 - 1
03/11/2018 17:00 M7 Vc Swina Kavok Overmere 3 - 2
07/11/2018 20:00 O6 Kavok Overmere Vc Nivoo 3 - 0
08/11/2018 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Vc Swina 0 - 3
12/11/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Vo-znat Buggenhout 1 - 3
14/11/2018 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Vc Nivoo 1 - 3
14/11/2018 20:00 O6 Kavok Overmere Lappetem 3 - 0
15/11/2018 19:00 D9 Kastaars Heusden Vc Swina 2 - 3
18/11/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Vc Swina 1 - 3
19/11/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Vc Jong & Sportief 1 - 3
24/11/2018 18:00 L3 Lappetem Vo-znat Buggenhout 1 - 3
01/12/2018 18:00 L3 Lappetem Vc Swina 0 - 3
01/12/2018 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Kastaars Heusden F
03/12/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Heren Vobog 3 - VC OKEE 3 - 1
06/12/2018 19:00 D6 Vc Nivoo Lappetem 3 - 0
06/12/2018 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Stannie & Den Ijzerdraad 3 - 0
09/12/2018 10:00 G3 Vc Nivoo Vo-znat Buggenhout 3 - 0
10/12/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Stannie & Den Ijzerdraad 3 - 1
13/12/2018 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Kastaars Heusden 1 - 3
16/12/2018 10:00 G3 Vc Nivoo Vc Swina 3 - 2
17/12/2018 20:30 M4 Artevelde Sigma Lappetem 3 - 2
19/12/2018 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Heren Vobog 3 - VC OKEE 2 - 3
19/12/2018 20:00 O6 Kavok Overmere Vc Jong & Sportief 3 - 1
20/12/2018 19:00 D9 Kastaars Heusden Artevelde Sigma 0 - 3
06/01/2019 10:00 G3 Vc Nivoo Heren Vobog 3 - VC OKEE 3 - 0
07/01/2019 20:30 M4 Artevelde Sigma Kavok Overmere 1 - 3
09/01/2019 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Vo-znat Buggenhout
10/01/2019 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Lappetem 3 - 0
12/01/2019 17:00 M7 Vc Swina Vc Jong & Sportief 3 - 0
12/01/2019 18:00 L3 Lappetem Kastaars Heusden 3 - 0
13/01/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Kastaars Heusden 2 - 3
16/01/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Heren Vobog 3 - VC OKEE 3 - 0
17/01/2019 19:00 D9 Kastaars Heusden Stannie & Den Ijzerdraad
19/01/2019 18:00 L3 Lappetem Artevelde Sigma
19/01/2019 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Vc Nivoo
21/01/2019 20:30 M4 Artevelde Sigma Vc Swina
23/01/2019 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Kavok Overmere
24/01/2019 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Vc Nivoo
26/01/2019 17:00 M7 Vc Swina Vo-znat Buggenhout
27/01/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Lappetem
30/01/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Kastaars Heusden
02/02/2019 18:00 L3 Lappetem Stannie & Den Ijzerdraad
02/02/2019 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Vc Jong & Sportief
03/02/2019 10:00 G3 Vc Nivoo Artevelde Sigma
06/02/2019 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Vc Swina
06/02/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Vo-znat Buggenhout
07/02/2019 19:00 D9 Kastaars Heusden Lappetem
09/02/2019 17:00 M7 Vc Swina Kastaars Heusden
10/02/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Vc Nivoo
16/02/2019 18:00 L3 Lappetem Kavok Overmere
16/02/2019 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Artevelde Sigma
17/02/2019 10:00 G3 Vc Nivoo Stannie & Den Ijzerdraad
20/02/2019 20:00 D7 Heren Vobog 3 - VC OKEE Stannie & Den Ijzerdraad
20/02/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Vc Swina
21/02/2019 19:00 D9 Kastaars Heusden Vc Nivoo
21/02/2019 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Artevelde Sigma
23/02/2019 17:00 M7 Vc Swina Heren Vobog 3 - VC OKEE
23/02/2019 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Lappetem
24/02/2019 10:00 G3 Vc Nivoo Kastaars Heusden
02/03/2019 18:00 L3 Lappetem Heren Vobog 3 - VC OKEE
06/03/2019 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Artevelde Sigma
07/03/2019 19:00 B3 Heren Vobog 3 - VC OKEE Vc Jong & Sportief
09/03/2019 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Kavok Overmere
14/03/2019 19:00 D9 Kastaars Heusden Vo-znat Buggenhout
14/03/2019 19:00 B3 Vc Jong & Sportief Heren Vobog 3 - VC OKEE
16/03/2019 17:00 M7 Vc Swina Lappetem
17/03/2019 10:00 G3 Vc Nivoo Kavok Overmere
20/03/2019 20:00 D7 Stannie & Den Ijzerdraad Vc Jong & Sportief
23/03/2019 18:00 L3 Lappetem Vc Nivoo
23/03/2019 19:00 B8 Vo-znat Buggenhout Vc Swina
24/03/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 3 - VC OKEE Artevelde Sigma
30/03/2019 18:00 L3 Lappetem Vc Jong & Sportief