Heren Vobog 2 - RHGP

Spelers

  • Arian Vanderlinden
  • Bruno Mettepenningen
  • Davy De Bruyne
  • Frederiek De Preetere
  • Geert Colpaert
  • Jan Van De Vaerd
  • Koen Mareen
  • Peter Roets
  • Sander Verhoeven
  • Stijn Cortvriendt
  • Sven Parthoens
  • Thomas Buysse
  • Tim Bourguignon
  • Timme Baert
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Fc Sabrina 16 45
2 Vc Artevelde Epsilon 17 41
3 Felco Gavere A 18 34
4 Sletjes Aalter 17 32
5 Red Hot Gille Peppers 17 30
6 Hot Birds 17 29
7 Vc Den Distel 17 23
8 Real Poccia 17 20
9 Vobala 1 18 16
10 Unkerzak Kalken B 16 14
11 Vc Felco Gavere B 16 10
12 Vc Artevelde Omega 16 8
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
13/09/2017 21:00 A3 Sletjes Aalter Vc Felco Gavere B 3 - 1
17/09/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Real Poccia 3 - 1
19/09/2017 20:00 S5 Vobala 1 Hot Birds 1 - 3
21/09/2017 21:00 E5 Real Poccia Vc Artevelde Epsilon 0 - 3
27/09/2017 21:00 A3 Sletjes Aalter Vc Den Distel 1 - 3
01/10/2017 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Fc Sabrina 3 - 0
01/10/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Vc Felco Gavere B 3 - 0
02/10/2017 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Vc Artevelde Epsilon 2 - 3
04/10/2017 20:00 Z3 Fc Sabrina Vobala 1 3 - 0
04/10/2017 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Heren Vobog 2 - RHGP 1 - 3
05/10/2017 21:00 E5 Real Poccia Hot Birds 3 - 2
07/10/2017 19:00 S2 Vc Den Distel Unkerzak Kalken B 3 - 0
08/10/2017 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Felco Gavere A 1 - 3
09/10/2017 20:00 G8 Vc Artevelde Epsilon Vobala 1 3 - 0
12/10/2017 21:00 E5 Real Poccia Sletjes Aalter 2 - 3
14/10/2017 20:00 W1 Hot Birds Fc Sabrina 0 - 3
15/10/2017 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Heren Vobog 2 - RHGP 3 - 1
15/10/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Vc Den Distel 3 - 2
16/10/2017 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Hot Birds 0 - 3
17/10/2017 21:00 S2 Vc Den Distel Vc Artevelde Omega 3 - 1
18/10/2017 20:00 Z3 Fc Sabrina Real Poccia 3 - 0
18/10/2017 21:00 A3 Sletjes Aalter Unkerzak Kalken B 3 - 0
21/10/2017 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Felco Gavere A 1 - 3
21/10/2017 19:00 S2 Vc Den Distel Vc Artevelde Epsilon 0 - 3
23/10/2017 20:45 G1 Fc Sabrina Felco Gavere A 3 - 1
28/10/2017 20:00 W1 Hot Birds Vobala 1 3 - 0
29/10/2017 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Real Poccia 3 - 1
29/10/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Fc Sabrina 1 - 3
05/11/2017 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Sletjes Aalter 3 - 2
07/11/2017 20:00 S5 Vobala 1 Vc Den Distel 3 - 2
11/11/2017 20:00 W1 Hot Birds Unkerzak Kalken B 3 - 0
12/11/2017 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Vc Artevelde Omega 3 - 0
12/11/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Sletjes Aalter 0 - 3
13/11/2017 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Fc Sabrina 1 - 3
15/11/2017 21:00 A3 Sletjes Aalter Vc Artevelde Epsilon 0 - 3
15/11/2017 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Felco Gavere A 3 - 2
18/11/2017 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Vobala 1 0 - 3
18/11/2017 19:00 S2 Vc Den Distel Real Poccia 2 - 3
19/11/2017 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Hot Birds 3 - 2
21/11/2017 20:00 S5 Vobala 1 Sletjes Aalter 1 - 3
22/11/2017 20:00 Z3 Fc Sabrina Vc Den Distel 3 - 0
23/11/2017 20:30 L5 Heren Vobog 2 - RHGP Vobala 1 3 - 0
23/11/2017 21:00 E5 Real Poccia Vc Artevelde Omega 2 - 3
26/11/2017 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Unkerzak Kalken B 3 - 0
26/11/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Hot Birds 3 - 2
26/11/2017 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Vc Felco Gavere B 3 - 0
29/11/2017 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Vobala 1 2 - 3
30/11/2017 21:00 E5 Real Poccia Heren Vobog 2 - RHGP 2 - 3
02/12/2017 19:00 S2 Vc Den Distel Vc Felco Gavere B 3 - 0
03/12/2017 10:00 A5 Felco Gavere A Vc Artevelde Epsilon F
04/12/2017 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Vc Artevelde Omega 3 - 1
05/12/2017 20:00 S5 Vobala 1 Felco Gavere A 1 - 3
06/12/2017 21:00 A3 Sletjes Aalter Fc Sabrina 1 - 3
06/12/2017 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Real Poccia 0 - 3
09/12/2017 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Fc Sabrina 0 - 3
10/12/2017 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Hot Birds 3 - 1
10/12/2017 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Vc Den Distel 2 - 3
12/12/2017 20:00 S5 Vobala 1 Vc Artevelde Epsilon 3 - 1
14/12/2017 21:00 E5 Real Poccia Felco Gavere A 0 - 3
16/12/2017 19:00 S2 Vc Den Distel Hot Birds 0 - 3
19/12/2017 20:00 S5 Vobala 1 Real Poccia 3 - 2
20/12/2017 21:00 A3 Sletjes Aalter Heren Vobog 2 - RHGP 3 - 1
20/12/2017 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Vc Felco Gavere B 3 - 2
21/12/2017 20:00 M4 Vc Artevelde Omega Hot Birds 3 - 2
06/01/2018 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Heren Vobog 2 - RHGP 0 - 3
08/01/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Felco Gavere A 3 - 2
10/01/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Vc Artevelde Epsilon 3 - 1
11/01/2018 21:00 E5 Real Poccia Vobala 1 3 - 0
13/01/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Sletjes Aalter 0 - 3
13/01/2018 20:00 W1 Hot Birds Vc Artevelde Omega 3 - 1
14/01/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Unkerzak Kalken B 3 - 2
16/01/2018 20:00 S5 Vobala 1 Fc Sabrina 1 - 3
17/01/2018 21:00 A3 Sletjes Aalter Vc Artevelde Omega 3 - 0
17/01/2018 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Vc Den Distel 3 - 1
20/01/2018 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Vc Den Distel 2 - 3
20/01/2018 20:00 W1 Hot Birds Real Poccia 2 - 3
21/01/2018 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Vc Felco Gavere B 3 - 0
21/01/2018 10:00 A5 Felco Gavere A Heren Vobog 2 - RHGP 3 - 1
22/01/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Vobala 1 2 - 3
24/01/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Hot Birds 3 - 0
24/01/2018 21:00 A3 Sletjes Aalter Real Poccia 3 - 2
27/01/2018 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Unkerzak Kalken B 1 - 3
27/01/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Felco Gavere A 2 - 3
28/01/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Vc Artevelde Epsilon 3 - 0
30/01/2018 20:00 S5 Vobala 1 Heren Vobog 2 - RHGP 0 - 3
31/01/2018 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Sletjes Aalter 3 - 2
01/02/2018 21:00 E5 Real Poccia Fc Sabrina 0 - 3
03/02/2018 20:00 W1 Hot Birds Vc Felco Gavere B 3 - 0
04/02/2018 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Vc Den Distel 3 - 0
04/02/2018 10:00 A5 Felco Gavere A Vc Artevelde Omega 3 - 0
06/02/2018 20:00 S5 Vobala 1 Vc Felco Gavere B 3 - 2
07/02/2018 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Fc Sabrina 0 - 3
12/02/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Sletjes Aalter 2 - 3
16/02/2018 20:00 W4 Unkerzak Kalken B Vc Artevelde Omega 1 - 3
17/02/2018 20:00 W1 Hot Birds Sletjes Aalter 1 - 3
18/02/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Vc Artevelde Omega 3 - 0
19/02/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Real Poccia 0 - 3
20/02/2018 21:00 S2 Vc Den Distel Vobala 1 3 - 1
21/02/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Heren Vobog 2 - RHGP 3 - 0
21/02/2018 21:00 A3 Sletjes Aalter Felco Gavere A 1 - 3
21/02/2018 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Hot Birds 1 - 3
24/02/2018 20:00 W1 Hot Birds Vc Den Distel
25/02/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Fc Sabrina
26/02/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Unkerzak Kalken B
27/02/2018 20:00 S5 Vobala 1 Vc Artevelde Omega
28/02/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Vc Felco Gavere B
01/03/2018 21:00 E5 Real Poccia Vc Den Distel
03/03/2018 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Vc Artevelde Epsilon
03/03/2018 20:00 W1 Hot Birds Heren Vobog 2 - RHGP
04/03/2018 10:00 A5 Felco Gavere A Unkerzak Kalken B
05/03/2018 20:00 G8 Vc Artevelde Epsilon Sletjes Aalter
05/03/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Heren Vobog 2 - RHGP
07/03/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Vc Artevelde Omega
07/03/2018 21:00 A3 Sletjes Aalter Vobala 1
07/03/2018 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Vc Artevelde Epsilon
10/03/2018 15:00 M2 Vc Artevelde Omega Real Poccia
10/03/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Fc Sabrina
10/03/2018 20:00 W1 Hot Birds Felco Gavere A
12/03/2018 20:45 G1 Vc Felco Gavere B Vc Den Distel
13/03/2018 20:00 S5 Vobala 1 Unkerzak Kalken B
14/03/2018 21:00 A3 Sletjes Aalter Hot Birds
15/03/2018 20:00 M4 Vc Artevelde Omega Vc Felco Gavere B
18/03/2018 09:30 G8 Vc Artevelde Epsilon Felco Gavere A
18/03/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - RHGP Real Poccia
21/03/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Sletjes Aalter
22/03/2018 21:00 E5 Real Poccia Unkerzak Kalken B
24/03/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Heren Vobog 2 - RHGP
24/03/2018 20:00 W1 Hot Birds Vc Artevelde Epsilon
25/03/2018 10:00 A5 Felco Gavere A Vobala 1
28/03/2018 20:00 Z3 Fc Sabrina Unkerzak Kalken B
31/03/2018 15:00 S2 Vc Artevelde Omega Sletjes Aalter
08/04/2018 21:00 E5 Real Poccia Vc Felco Gavere B