Heren Vobog 2 - Lochristi 2

Spelers

  • Arne Bracke
  • Bjorn Bracke
  • Dieter Meire
  • Ingmar Bracke
  • Kevin Roegies
  • Maarten Geerts
  • Pieter Coupillie
  • Senne Drieghe
  • Stijn Verschraegen
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Kan Aalst 6 18
2 Vk De Kouter Lede 6 15
3 Beach Boys Oudegem 6 13
4 Zeel Awa 8 13
5 Stacco Jeugd 7 12
6 Kwb-atom 7 9
7 Felco Gavere A 7 9
8 Unkerzak Kalken B 5 8
9 Vc Felco Gavere B 6 8
10 Griffoenen Steenhuize 8 8
11 Kavok Overmere 8 3
12 Lochristi 2 4 0
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
15/09/2019 10:00 D3 Kwb-atom Beach Boys Oudegem 3 - 1
18/09/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Zeel Awa 3 - 2
19/09/2019 20:00 O7 Felco Gavere A Unkerzak Kalken B 3 - 0
21/09/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Kavok Overmere 3 - 0
22/09/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vk De Kouter Lede 0 - 3
22/09/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Kwb-atom 3 - 0
24/09/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Vc Felco Gavere B 1 - 3
26/09/2019 20:00 M11 Kan Aalst Griffoenen Steenhuize 3 - 0
26/09/2019 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Stacco Jeugd 3 - 0
29/09/2019 10:00 D3 Kwb-atom Felco Gavere A F
29/09/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Kavok Overmere 3 - 0
02/10/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Unkerzak Kalken B 2 - 3
03/10/2019 20:00 O7 Felco Gavere A Beach Boys Oudegem 0 - 3
05/10/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Zeel Awa 0 - 3
06/10/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Kan Aalst 0 - 3
09/10/2019 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Vc Felco Gavere B 3 - 1
10/10/2019 20:00 M11 Kan Aalst Felco Gavere A 3 - 0
13/10/2019 10:00 D3 Kwb-atom Kavok Overmere 3 - 0
13/10/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Griffoenen Steenhuize 3 - 1
13/10/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Zeel Awa 1 - 3
15/10/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Vk De Kouter Lede 0 - 3
16/10/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Beach Boys Oudegem 0 - 3
16/10/2019 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Kwb-atom 3 - 2
17/10/2019 20:00 O7 Felco Gavere A Stacco Jeugd 1 - 3
17/10/2019 20:30 L5 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Kan Aalst 0 - 3
19/10/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Unkerzak Kalken B 3 - 1
22/10/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 1
30/10/2019 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Griffoenen Steenhuize 3 - 1
06/11/2019 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Zeel Awa 3 - 1
07/11/2019 20:00 M11 Kan Aalst Vk De Kouter Lede 3 - 0
07/11/2019 20:00 O7 Felco Gavere A Kavok Overmere 3 - 0
07/11/2019 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Vc Felco Gavere B 3 - 0
10/11/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Felco Gavere A 3 - 1
10/11/2019 10:00 D3 Kwb-atom Griffoenen Steenhuize 3 - 0
10/11/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 1
12/11/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Kwb-atom 3 - 1
13/11/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Kan Aalst 0 - 3
13/11/2019 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Stacco Jeugd 1 - 3
14/11/2019 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Griffoenen Steenhuize 2 - 3
17/11/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Unkerzak Kalken B
17/11/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Felco Gavere A
20/11/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Heren Vobog 2 - Lochristi 2
20/11/2019 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Kan Aalst
21/11/2019 20:00 O7 Felco Gavere A Vc Felco Gavere B
21/11/2019 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Zeel Awa
24/11/2019 10:00 D3 Kwb-atom Vk De Kouter Lede
24/11/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Griffoenen Steenhuize
27/11/2019 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Kwb-atom
27/11/2019 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Heren Vobog 2 - Lochristi 2
28/11/2019 20:00 M11 Kan Aalst Zeel Awa
30/11/2019 18:30 S8 Griffoenen Steenhuize Felco Gavere A
01/12/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Beach Boys Oudegem
01/12/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Kavok Overmere
03/12/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Felco Gavere A
04/12/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Vc Felco Gavere B
05/12/2019 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Unkerzak Kalken B
08/12/2019 10:00 D3 Kwb-atom Kan Aalst
08/12/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Stacco Jeugd
08/12/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Griffoenen Steenhuize
11/12/2019 20:00 O6 Kavok Overmere Griffoenen Steenhuize
11/12/2019 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Kan Aalst
12/12/2019 20:00 O7 Felco Gavere A Vk De Kouter Lede
12/12/2019 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Kwb-atom
15/12/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Unkerzak Kalken B
17/12/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Kavok Overmere
18/12/2019 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Felco Gavere A
19/12/2019 20:00 M11 Kan Aalst Beach Boys Oudegem
22/12/2019 10:00 D3 Kwb-atom Stacco Jeugd
22/12/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Heren Vobog 2 - Lochristi 2
28/12/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vc Felco Gavere B
04/01/2020 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Heren Vobog 2 - Lochristi 2
08/01/2020 20:00 O6 Kavok Overmere Vk De Kouter Lede
08/01/2020 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Zeel Awa
09/01/2020 20:00 O7 Felco Gavere A Kwb-atom
11/01/2020 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Kan Aalst
12/01/2020 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Unkerzak Kalken B
12/01/2020 14:00 W4 Stacco Jeugd Beach Boys Oudegem
14/01/2020 20:00 Z2 Zeel Awa Griffoenen Steenhuize
15/01/2020 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Kavok Overmere
16/01/2020 20:00 M11 Kan Aalst Stacco Jeugd
16/01/2020 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Felco Gavere A
19/01/2020 10:00 D3 Kwb-atom Heren Vobog 2 - Lochristi 2
19/01/2020 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Vc Felco Gavere B
21/01/2020 20:00 Z2 Zeel Awa Stacco Jeugd
22/01/2020 20:00 O6 Kavok Overmere Kwb-atom
22/01/2020 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Unkerzak Kalken B
23/01/2020 20:00 O7 Felco Gavere A Kan Aalst
25/01/2020 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vk De Kouter Lede
26/01/2020 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Beach Boys Oudegem
29/01/2020 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Griffoenen Steenhuize
30/01/2020 20:00 M11 Kan Aalst Heren Vobog 2 - Lochristi 2
30/01/2020 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Kavok Overmere
02/02/2020 10:00 D3 Kwb-atom Vc Felco Gavere B
02/02/2020 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Zeel Awa
02/02/2020 14:00 W4 Stacco Jeugd Felco Gavere A
04/02/2020 20:00 Z2 Zeel Awa Unkerzak Kalken B
05/02/2020 20:00 O6 Kavok Overmere Felco Gavere A
05/02/2020 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Beach Boys Oudegem
09/02/2020 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Kan Aalst
09/02/2020 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Stacco Jeugd
09/02/2020 18:00 S8 Griffoenen Steenhuize Kwb-atom
12/02/2020 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Vk De Kouter Lede
13/02/2020 20:00 M11 Kan Aalst Kavok Overmere
13/02/2020 20:00 O7 Felco Gavere A Heren Vobog 2 - Lochristi 2
15/02/2020 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Beach Boys Oudegem
16/02/2020 10:00 D3 Kwb-atom Zeel Awa
16/02/2020 14:00 W4 Stacco Jeugd Vc Felco Gavere B
19/02/2020 21:00 W4 Unkerzak Kalken B Stacco Jeugd
19/02/2020 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Vk De Kouter Lede
20/02/2020 20:30 L5 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Zeel Awa
27/02/2020 20:00 M11 Kan Aalst Vc Felco Gavere B
01/03/2020 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Kavok Overmere
03/03/2020 20:00 Z2 Zeel Awa Beach Boys Oudegem
04/03/2020 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Felco Gavere A
05/03/2020 20:00 M11 Kan Aalst Unkerzak Kalken B
05/03/2020 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Heren Vobog 2 - Lochristi 2
07/03/2020 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Stacco Jeugd
08/03/2020 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Kwb-atom
10/03/2020 20:00 Z2 Zeel Awa Kan Aalst
11/03/2020 20:00 O6 Kavok Overmere Stacco Jeugd
12/03/2020 20:00 O7 Felco Gavere A Griffoenen Steenhuize
12/03/2020 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Vk De Kouter Lede
15/03/2020 10:00 D3 Kwb-atom Unkerzak Kalken B
15/03/2020 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vc Felco Gavere B
18/03/2020 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Beach Boys Oudegem
18/03/2020 21:00 G1 Vc Felco Gavere B Kavok Overmere
19/03/2020 20:00 M11 Kan Aalst Kwb-atom
19/03/2020 20:00 O7 Felco Gavere A Zeel Awa
22/03/2020 14:00 W4 Stacco Jeugd Vk De Kouter Lede
26/03/2020 21:00 O2 Beach Boys Oudegem Kan Aalst
01/04/2020 20:30 L6 Unkerzak Kalken B Heren Vobog 2 - Lochristi 2
06/04/2020 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Kwb-atom