Heren Vobog 2 - Lochristi 2

Spelers

  • Arne Bracke
  • Bjorn Bracke
  • Dieter Meire
  • Ingmar Bracke
  • Kevin Roegies
  • Maarten Geerts
  • Pieter Coupillie
  • Senne Drieghe
  • Simon Oliebos
  • Stijn Verschraegen
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Vc Juvenes Zele 20 54
2 Kan Aalst 20 41
3 Lochristi 2 22 38
4 Zeel Awa 20 33
5 Vk De Kouter Lede 20 32
6 Kwb-atom 20 31
7 Stacco Jeugd 20 31
8 Griffoenen Steenhuize 19 30
9 Pandas VanheÏer 21 29
10 Vc Zwalm 21 22
11 Vk Aat Voil Aalst 19 12
12 Vc Locos Heren 20 10
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
11/09/2018 20:00 Z2 Zeel Awa Vc Locos Heren 3 - 0
11/09/2018 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Heren Vobog 2 - Lochristi 2 1 - 3
13/09/2018 19:00 M11 Kan Aalst Vk De Kouter Lede 3 - 1
16/09/2018 10:00 D3 Kwb-atom Vc Juvenes Zele 0 - 3
18/09/2018 20:30 Z13 Vc Zwalm Stacco Jeugd 1 - 3
19/09/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Vk Aat Voil Aalst 3 - 2
20/09/2018 19:00 M11 Kan Aalst Kwb-atom 3 - 1
20/09/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Zeel Awa 3 - 0
23/09/2018 14:00 W4 Stacco Jeugd Vk De Kouter Lede 3 - 1
25/09/2018 20:00 Z2 Zeel Awa Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 0
25/09/2018 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Griffoenen Steenhuize 1 - 3
26/09/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Kan Aalst 0 - 3
30/09/2018 10:00 D3 Kwb-atom Stacco Jeugd 3 - 2
30/09/2018 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Vc Locos Heren 3 - 0
03/10/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Stacco Jeugd 3 - 1
04/10/2018 19:00 M11 Kan Aalst Vk Aat Voil Aalst 3 - 0
04/10/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Vk De Kouter Lede 1 - 3
06/10/2018 13:00 S2 Vc Locos Heren Kwb-atom 2 - 3
06/10/2018 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Zeel Awa 3 - 0
07/10/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vc Zwalm 3 - 0
09/10/2018 20:30 Z13 Vc Zwalm Griffoenen Steenhuize 3 - 1
09/10/2018 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Stacco Jeugd 3 - 0
11/10/2018 19:00 M11 Kan Aalst Zeel Awa 3 - 0
13/10/2018 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Stacco Jeugd 3 - 2
14/10/2018 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 0
16/10/2018 20:00 Z2 Zeel Awa Vc Zwalm 3 - 0
18/10/2018 20:30 L5 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Griffoenen Steenhuize 3 - 2
18/10/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Vc Juvenes Zele 0 - 3
20/10/2018 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vk De Kouter Lede 0 - 3
21/10/2018 14:00 W4 Stacco Jeugd Kan Aalst 0 - 3
23/10/2018 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Vc Zwalm 3 - 2
25/10/2018 19:00 M11 Kan Aalst Vc Locos Heren 3 - 0
04/11/2018 10:00 D3 Kwb-atom Pandas VanheÏer 1 - 3
07/11/2018 20:00 S2 Vc Locos Heren Vc Zwalm 0 - 3
08/11/2018 20:30 L5 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Kwb-atom 2 - 3
10/11/2018 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vc Locos Heren 3 - 0
13/11/2018 20:00 Z2 Zeel Awa Kwb-atom 3 - 2
13/11/2018 20:30 Z13 Vc Zwalm Vk De Kouter Lede 3 - 1
14/11/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 0
15/11/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Vk Aat Voil Aalst 2 - 3
17/11/2018 13:00 S2 Vc Locos Heren Stacco Jeugd 3 - 1
18/11/2018 10:00 D3 Kwb-atom Griffoenen Steenhuize 3 - 2
18/11/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Kan Aalst 3 - 1
20/11/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Zeel Awa 2 - 3
22/11/2018 19:00 M11 Kan Aalst Griffoenen Steenhuize 3 - 0
22/11/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Vc Locos Heren 3 - 0
25/11/2018 10:00 D3 Kwb-atom Vc Zwalm 3 - 0
25/11/2018 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Vk Aat Voil Aalst 3 - 2
25/11/2018 14:00 W4 Stacco Jeugd Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 1
27/11/2018 20:30 Z13 Vc Zwalm Vc Juvenes Zele 0 - 3
27/11/2018 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Zeel Awa 2 - 3
02/12/2018 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Kwb-atom 3 - 2
02/12/2018 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vc Locos Heren 3 - 0
04/12/2018 20:00 Z2 Zeel Awa Stacco Jeugd 3 - 0
04/12/2018 20:30 Z13 Vc Zwalm Kan Aalst 1 - 3
05/12/2018 20:00 S2 Vc Locos Heren Griffoenen Steenhuize 0 - 3
05/12/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Vk De Kouter Lede 3 - 1
06/12/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Heren Vobog 2 - Lochristi 2 2 - 3
12/12/2018 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Kwb-atom 3 - 0
13/12/2018 20:30 L5 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vk Aat Voil Aalst 3 - 1
13/12/2018 21:15 L3 Pandas VanheÏer Griffoenen Steenhuize 3 - 2
15/12/2018 13:00 S2 Vc Locos Heren Zeel Awa 1 - 3
16/12/2018 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Kan Aalst 3 - 2
16/12/2018 14:00 W4 Stacco Jeugd Vk Aat Voil Aalst 3 - 0
18/12/2018 20:00 Z2 Zeel Awa Pandas VanheÏer 1 - 3
18/12/2018 20:30 Z13 Vc Zwalm Vc Locos Heren 3 - 0
18/12/2018 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Vc Juvenes Zele 0 - 3
22/12/2018 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 2
23/12/2018 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Stacco Jeugd 3 - 1
29/12/2018 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Kan Aalst 3 - 2
06/01/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Zeel Awa 0 - 3
06/01/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Vc Zwalm 3 - 1
10/01/2019 19:00 M11 Kan Aalst Vc Juvenes Zele 1 - 3
10/01/2019 21:15 L3 Pandas VanheÏer Vc Zwalm 2 - 3
12/01/2019 13:00 S2 Vc Locos Heren Vk De Kouter Lede 0 - 3
12/01/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vk Aat Voil Aalst 3 - 0
13/01/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Zeel Awa 3 - 0
13/01/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Kwb-atom 3 - 1
15/01/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Griffoenen Steenhuize 3 - 1
15/01/2019 20:30 Z13 Vc Zwalm Heren Vobog 2 - Lochristi 2 2 - 3
15/01/2019 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Kan Aalst 1 - 3
20/01/2019 10:00 D3 Kwb-atom Vc Locos Heren 3 - 0
20/01/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Pandas VanheÏer 2 - 3
20/01/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Vc Juvenes Zele 1 - 3
22/01/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Kan Aalst 1 - 3
22/01/2019 20:30 Z13 Vc Zwalm Pandas VanheÏer 3 - 1
23/01/2019 20:00 S2 Vc Locos Heren Vc Juvenes Zele 0 - 3
24/01/2019 21:15 L3 Pandas VanheÏer Kwb-atom 2 - 3
26/01/2019 13:00 S2 Vc Locos Heren Vk Aat Voil Aalst 3 - 2
26/01/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vc Zwalm 3 - 1
27/01/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vk De Kouter Lede 2 - 3
29/01/2019 20:30 Z13 Vc Zwalm Zeel Awa 1 - 3
30/01/2019 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Pandas VanheÏer 3 - 0
31/01/2019 19:00 M11 Kan Aalst Stacco Jeugd 2 - 3
03/02/2019 10:00 D3 Kwb-atom Heren Vobog 2 - Lochristi 2 2 - 3
03/02/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Griffoenen Steenhuize 0 - 3
07/02/2019 21:15 L3 Pandas VanheÏer Stacco Jeugd 1 - 3
09/02/2019 13:00 S2 Vc Locos Heren Kan Aalst 3 - 0
09/02/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Kwb-atom 1 - 3
10/02/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Vc Juvenes Zele 1 - 3
12/02/2019 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Pandas VanheÏer 0 - 3
13/02/2019 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Griffoenen Steenhuize 3 - 0
14/02/2019 19:00 M11 Kan Aalst Heren Vobog 2 - Lochristi 2 3 - 1
17/02/2019 10:00 D3 Kwb-atom Zeel Awa 3 - 1
17/02/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Vc Zwalm 3 - 2
17/02/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Vc Locos Heren 3 - 0
19/02/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Vc Juvenes Zele 0 - 3
19/02/2019 20:30 Z13 Vc Zwalm Kwb-atom 1 - 3
24/02/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Stacco Jeugd 3 - 1
26/02/2019 20:30 Z13 Vc Zwalm Vk Aat Voil Aalst 3 - 2
27/02/2019 20:00 S2 Vc Locos Heren Pandas VanheÏer 2 - 3
28/02/2019 19:00 M11 Kan Aalst Pandas VanheÏer 0 - 3
03/03/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Pandas VanheÏer 3 - 0
12/03/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Vk Aat Voil Aalst 3 - 1
13/03/2019 20:00 S2 Vc Locos Heren Heren Vobog 2 - Lochristi 2 1 - 3
13/03/2019 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Vc Zwalm 3 - 0
14/03/2019 20:00 D3 Kwb-atom Vk De Kouter Lede 1 - 3
14/03/2019 21:15 L3 Pandas VanheÏer Kan Aalst 2 - 3
17/03/2019 10:00 Z1 Heren Vobog 2 - Lochristi 2 Pandas VanheÏer 3 - 1
19/03/2019 21:00 A2 Vk Aat Voil Aalst Kwb-atom 1 - 3
21/03/2019 19:00 M11 Kan Aalst Vc Zwalm
24/03/2019 10:00 D3 Kwb-atom Vk Aat Voil Aalst
24/03/2019 10:00 L7 Vk De Kouter Lede Vc Juvenes Zele 1 - 3
24/03/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Zeel Awa
26/03/2019 21:00 E8 Vk Aat Voil Aalst Vc Locos Heren
31/03/2019 10:00 D3 Kwb-atom Kan Aalst
31/03/2019 10:00 E8 Vk Aat Voil Aalst Vk De Kouter Lede
31/03/2019 14:00 W4 Stacco Jeugd Griffoenen Steenhuize
02/04/2019 20:00 Z2 Zeel Awa Vk De Kouter Lede
03/04/2019 20:30 Z2 Vc Juvenes Zele Vc Locos Heren
08/04/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Pandas VanheÏer
13/04/2019 20:15 S8 Griffoenen Steenhuize Vc Juvenes Zele