Dames Vobog 3

Spelers

  • Anne-Marie De Wilde
  • Annelies De Backer
  • Christine Vandecaveye
  • Ellen Ollevier
  • Griet Dewulf
  • Hilde De Vos
  • Katia Vandenberghe
  • Leen De Keijzer
  • Pamela Fonderie
  • Ruth De Graeve
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Junami 13 39
2 Cava Kelderken 13 33
3 Panda's Amazones 13 31
4 Vc Artevelde Eta 12 31
5 Fitz 13 23
6 Lochristi 1 14 22
7 Vc Locos Dames 12 21
8 Vc Den Distel 13 16
9 Wabibis 11 15
10 Vbm Heusden 13 9
11 Dao 1 13 6
12 Holy Voly 14 3
13 De Wizits 12 0
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
10/09/2018 20:00 G8 Dao 1 Wabibis 1 - 3
12/09/2018 20:30 L5 Dames Vobog 3 Holy Voly 3 - 0
14/09/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Panda's Amazones 0 - 3
15/09/2018 18:00 S2 Vc Den Distel Junami 0 - 3
17/09/2018 19:00 G14 De Wizits Dames Vobog 3 1 - 3
17/09/2018 20:00 S2 Wabibis Vc Den Distel 3 - 1
17/09/2018 20:30 D5 Junami Cava Kelderken 3 - 0
18/09/2018 20:30 S1 Fitz Vbm Heusden 3 - 0
19/09/2018 21:00 G5 Holy Voly Vc Locos Dames 0 - 3
21/09/2018 19:30 L3 Panda's Amazones Vc Artevelde Eta 3 - 2
24/09/2018 20:00 G8 Dao 1 Holy Voly 3 - 0
24/09/2018 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Fitz 3 - 0
26/09/2018 20:30 L5 Dames Vobog 3 Panda's Amazones 0 - 3
28/09/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Junami 0 - 3
01/10/2018 19:00 G14 De Wizits Dao 1 0 - 3
01/10/2018 20:30 D5 Junami Vc Artevelde Eta 3 - 1
02/10/2018 20:30 S1 Fitz Dames Vobog 3 3 - 0
05/10/2018 19:30 L3 Panda's Amazones Vc Locos Dames 3 - 0
06/10/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Vbm Heusden 3 - 1
08/10/2018 19:00 G14 Vc Locos Dames De Wizits 3 - 0
08/10/2018 20:00 G8 Dao 1 Panda's Amazones 0 - 3
08/10/2018 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Vc Den Distel 3 - 0
10/10/2018 20:30 L5 Dames Vobog 3 Junami 0 - 3
10/10/2018 21:00 G20 Holy Voly Wabibis 0 - 3
12/10/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Cava Kelderken 0 - 3
13/10/2018 19:00 S2 Vc Locos Dames Fitz 2 - 3
15/10/2018 19:00 G14 De Wizits Holy Voly 1 - 3
15/10/2018 20:30 D5 Junami Vc Locos Dames 3 - 0
16/10/2018 20:30 S1 Fitz Dao 1 3 - 0
19/10/2018 19:30 L3 Panda's Amazones Cava Kelderken 1 - 3
22/10/2018 19:00 G14 De Wizits Wabibis 0 - 3
22/10/2018 20:00 G8 Dao 1 Junami 0 - 3
22/10/2018 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Vbm Heusden 3 - 0
24/10/2018 20:30 L5 Dames Vobog 3 Cava Kelderken 0 - 3
24/10/2018 21:00 G20 Holy Voly Panda's Amazones 0 - 3
27/10/2018 19:00 S2 Vc Locos Dames Vc Den Distel 0 - 3
29/10/2018 20:30 M4 Vc Artevelde Eta De Wizits 3 - 0
30/10/2018 20:30 S1 Cava Kelderken Fitz 3 - 0
04/11/2018 10:00 M2 Cava Kelderken Vc Artevelde Eta 0 - 3
05/11/2018 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Dames Vobog 3 3 - 0
07/11/2018 20:00 M2 Cava Kelderken Dao 1 3 - 0
09/11/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Vc Locos Dames 1 - 3
12/11/2018 20:00 S2 Wabibis Vc Artevelde Eta 0 - 3
12/11/2018 20:30 D5 Junami Holy Voly 3 - 0
13/11/2018 20:30 S1 Fitz Holy Voly 3 - 0
14/11/2018 20:00 M2 Cava Kelderken Vc Den Distel 3 - 0
16/11/2018 19:30 L3 Panda's Amazones De Wizits 3 - 0
16/11/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Dames Vobog 3 1 - 3
17/11/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Dao 1 3 - 0
19/11/2018 19:00 G14 De Wizits Fitz 0 - 3
19/11/2018 20:00 G8 Dao 1 Cava Kelderken 0 - 3
21/11/2018 20:30 L5 Dames Vobog 3 Vc Artevelde Eta 0 - 3
21/11/2018 21:00 G20 Holy Voly Junami 0 - 3
23/11/2018 19:30 L3 Panda's Amazones Wabibis 3 - 0
24/11/2018 19:00 S2 Vc Locos Dames Vbm Heusden 3 - 1
25/11/2018 10:00 M2 Cava Kelderken De Wizits 3 - 0
26/11/2018 20:00 S2 Wabibis Dames Vobog 3 0 - 3
27/11/2018 20:30 S1 Fitz Panda's Amazones 0 - 3
29/11/2018 20:00 G8 Vc Den Distel Dames Vobog 3 0 - 3
30/11/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Dao 1 3 - 0
01/12/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Holy Voly 3 - 0
02/12/2018 10:00 M2 Cava Kelderken Vc Locos Dames 3 - 0
03/12/2018 19:00 G14 De Wizits Vc Den Distel 1 - 3
04/12/2018 20:30 S1 Fitz Wabibis 3 - 0
05/12/2018 21:00 G20 Holy Voly Cava Kelderken 0 - 3
07/12/2018 19:30 L3 Panda's Amazones Junami 1 - 3
08/12/2018 19:00 S2 Vc Locos Dames Dames Vobog 3 3 - 2
10/12/2018 19:00 G14 De Wizits Vc Artevelde Eta 0 - 3
10/12/2018 20:30 D5 Junami Fitz 3 - 0
12/12/2018 20:30 L5 Dames Vobog 3 Dao 1 3 - 0
14/12/2018 20:00 D9 Vbm Heusden Holy Voly 3 - 0
15/12/2018 19:00 S2 Vc Den Distel Panda's Amazones 2 - 3
17/12/2018 19:00 G14 De Wizits Vbm Heusden 0 - 3
17/12/2018 20:00 S2 Wabibis Junami 0 - 3
17/12/2018 20:00 G8 Dao 1 Vc Locos Dames 1 - 3
18/12/2018 20:30 S1 Fitz Vc Den Distel 3 - 0
19/12/2018 21:00 G20 Holy Voly Vc Artevelde Eta 0 - 3
05/01/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Wabibis 3 - 1
07/01/2019 20:00 S2 Wabibis Dao 1 3 - 0
07/01/2019 20:30 D5 Junami Vc Den Distel 3 - 0
08/01/2019 20:30 S1 Fitz Cava Kelderken 0 - 3
09/01/2019 21:00 G20 Holy Voly Dames Vobog 3 0 - 3
11/01/2019 19:30 L3 Panda's Amazones Vbm Heusden 3 - 0
14/01/2019 20:30 O2 Junami De Wizits
18/01/2019 20:00 D9 Vbm Heusden Fitz
19/01/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Holy Voly
19/01/2019 19:00 S2 Vc Den Distel Wabibis
20/01/2019 10:00 M2 Cava Kelderken Junami
21/01/2019 19:00 G14 De Wizits Vc Locos Dames
21/01/2019 20:00 S2 Wabibis Holy Voly
21/01/2019 20:30 D5 Junami Vbm Heusden
22/01/2019 20:30 S1 Fitz De Wizits
23/01/2019 21:00 G20 Holy Voly Dao 1
25/01/2019 19:30 L3 Panda's Amazones Dames Vobog 3
26/01/2019 19:00 S2 Vc Den Distel Cava Kelderken
28/01/2019 20:00 G8 Dao 1 De Wizits
30/01/2019 20:00 W5 Wabibis Cava Kelderken
30/01/2019 20:30 L5 Dames Vobog 3 Fitz
01/02/2019 20:00 D9 Vbm Heusden Vc Den Distel
02/02/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Panda's Amazones
04/02/2019 20:30 D5 Junami Dames Vobog 3
05/02/2019 20:30 S1 Fitz Vc Locos Dames
06/02/2019 20:00 M2 Cava Kelderken Wabibis
08/02/2019 19:30 L3 Panda's Amazones Dao 1
09/02/2019 19:00 S2 Vc Den Distel Vc Artevelde Eta
10/02/2019 10:00 M2 Cava Kelderken Vbm Heusden
11/02/2019 20:00 G8 Dao 1 Fitz
11/02/2019 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Cava Kelderken
13/02/2019 20:30 L5 Dames Vobog 3 Vc Den Distel
13/02/2019 21:00 G20 Holy Voly De Wizits
14/02/2019 20:00 M4 Vc Artevelde Eta Junami
15/02/2019 20:00 D9 Vbm Heusden Wabibis
16/02/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Junami
18/02/2019 20:00 S2 Wabibis De Wizits
18/02/2019 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Panda's Amazones
18/02/2019 20:30 D5 Junami Dao 1
20/02/2019 20:30 L5 Dames Vobog 3 De Wizits
22/02/2019 19:30 L3 Panda's Amazones Holy Voly
23/02/2019 19:00 M2 Vc Den Distel Vc Locos Dames
24/02/2019 10:00 M2 Cava Kelderken Dames Vobog 3
25/02/2019 19:00 G14 De Wizits Panda's Amazones
25/02/2019 20:00 G8 Dao 1 Vc Den Distel
25/02/2019 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Wabibis
27/02/2019 20:30 L5 Dames Vobog 3 Vbm Heusden
27/02/2019 21:00 G20 Holy Voly Fitz
02/03/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Cava Kelderken
04/03/2019 20:30 M4 Dao 1 Vc Artevelde Eta
05/03/2019 20:30 S1 Fitz Vc Artevelde Eta
08/03/2019 20:00 D9 Wabibis Vbm Heusden
11/03/2019 19:00 G14 De Wizits Junami
11/03/2019 20:00 G8 Dao 1 Vbm Heusden
11/03/2019 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Vc Locos Dames
13/03/2019 20:30 L5 Dames Vobog 3 Wabibis
13/03/2019 21:00 G20 Holy Voly Vc Den Distel
15/03/2019 19:30 L3 Panda's Amazones Fitz
16/03/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Vc Artevelde Eta
18/03/2019 20:00 S2 Wabibis Fitz
18/03/2019 20:30 D5 Junami Panda's Amazones
18/03/2019 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Dao 1
20/03/2019 20:00 M2 Cava Kelderken Holy Voly
20/03/2019 20:30 L5 Dames Vobog 3 Vc Locos Dames
22/03/2019 19:30 L3 Wabibis Panda's Amazones
23/03/2019 19:00 S2 Vc Den Distel De Wizits
25/03/2019 19:00 G14 De Wizits Cava Kelderken
25/03/2019 20:00 G8 Dao 1 Dames Vobog 3
25/03/2019 20:00 S2 Wabibis Vc Locos Dames
26/03/2019 20:30 S1 Fitz Junami
27/03/2019 21:00 G20 Holy Voly Vbm Heusden
29/03/2019 19:30 L3 Panda's Amazones Vc Den Distel
29/03/2019 20:00 D9 Vbm Heusden Vc Artevelde Eta
30/03/2019 19:00 S2 Vc Locos Dames Dao 1
01/04/2019 20:30 D5 Junami Wabibis
01/04/2019 20:30 M4 Vc Artevelde Eta Holy Voly
03/04/2019 20:00 M2 Cava Kelderken Panda's Amazones
05/04/2019 20:00 D9 Vbm Heusden De Wizits
06/04/2019 19:00 S2 Vc Den Distel Fitz