Dames Vobog 2

Spelers

  • An Baetens
  • Ann Esprit
  • Caroline Gillis
  • Caroline Vande Putte
  • Greet Vannueten
  • Hanne Soens
  • Ilse Mekeirel
  • Mia Verhoeven
  • Siska Vergaert
  • Sofie Verhulst
  • Tamara Braeckman
  • Veronique De Geest

Trainer

  • Mia Verhoeven
# Ploegnaam Wedstrijden Punten
1 Dao 2 17 43
2 Artevelde Kappa 17 42
3 De Gentse Leute 17 39
4 Vc Willy 15 36
5 Jevo (g)oldies 16 33
6 Argos Waarschoot 17 29
7 Vv De Pinte D1 17 23
8 Tellow Yigers 16 21
9 Lochristi 3 17 10
10 Revobek 16 10
11 Cava Kelderken 17 7
12 Team T-vdk 16 3
Datum Uur Sporthal Thuisploeg Bezoekers Uitslag
12/09/2017 20:00 M2 Team T-vdk Revobek 1 - 3
14/09/2017 20:00 Z1 Dames Vobog 2 De Gentse Leute 2 - 3
15/09/2017 20:00 D9 Dao 2 Tellow Yigers 3 - 0
15/09/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Argos Waarschoot 1 - 3
17/09/2017 10:00 M2 Cava Kelderken Vc Willy 0 - 3
18/09/2017 20:00 E2 Revobek Dao 2 0 - 3
18/09/2017 20:00 W5 De Gentse Leute Vv De Pinte D1 3 - 1
20/09/2017 20:00 Z3 Vc Willy Team T-vdk 3 - 0
21/09/2017 20:00 M13 Jevo (g)oldies Cava Kelderken 3 - 0
21/09/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot Artevelde Kappa 0 - 3
25/09/2017 19:30 M4 Artevelde Kappa De Gentse Leute 0 - 3
25/09/2017 20:00 M13 Tellow Yigers Revobek 3 - 0
26/09/2017 20:00 M2 Team T-vdk Jevo (g)oldies 0 - 3
28/09/2017 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Vv De Pinte D1 1 - 3
02/10/2017 20:00 E2 Revobek Dames Vobog 2 2 - 3
02/10/2017 20:00 W5 De Gentse Leute Cava Kelderken 3 - 0
04/10/2017 20:00 Z3 Vc Willy Tellow Yigers 3 - 0
05/10/2017 20:00 M13 Jevo (g)oldies Dao 2 3 - 1
05/10/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot Team T-vdk 3 - 1
06/10/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Artevelde Kappa 1 - 3
09/10/2017 20:00 M13 Tellow Yigers Jevo (g)oldies 2 - 3
09/10/2017 20:00 E2 Revobek Artevelde Kappa 0 - 3
10/10/2017 20:00 M2 Team T-vdk De Gentse Leute 0 - 3
12/10/2017 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Vc Willy 0 - 3
13/10/2017 20:00 D9 Dao 2 Argos Waarschoot 3 - 1
16/10/2017 20:00 G8 Artevelde Kappa Cava Kelderken 3 - 0
16/10/2017 20:00 W5 De Gentse Leute Dao 2 3 - 2
18/10/2017 20:00 Z3 Vc Willy Revobek 3 - 0
19/10/2017 20:00 M13 Jevo (g)oldies Dames Vobog 2 3 - 0
19/10/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot Tellow Yigers 1 - 3
20/10/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Team T-vdk 3 - 1
23/10/2017 20:00 M13 Tellow Yigers Dames Vobog 2 3 - 0
24/10/2017 20:00 M2 Team T-vdk Dao 2 0 - 3
06/11/2017 20:00 M13 Tellow Yigers De Gentse Leute 1 - 3
06/11/2017 20:00 E2 Revobek Jevo (g)oldies 0 - 3
07/11/2017 20:00 M2 Team T-vdk Artevelde Kappa 0 - 3
08/11/2017 20:00 Z3 Vc Willy Argos Waarschoot 3 - 2
09/11/2017 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Cava Kelderken 2 - 3
10/11/2017 20:00 D9 Dao 2 Vv De Pinte D1 3 - 0
13/11/2017 20:00 W5 De Gentse Leute Revobek 3 - 0
16/11/2017 20:00 M13 Jevo (g)oldies Vc Willy 0 - 3
16/11/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot Dames Vobog 2 3 - 0
17/11/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Tellow Yigers F
20/11/2017 20:00 M13 Tellow Yigers Artevelde Kappa 0 - 3
21/11/2017 20:00 M2 Team T-vdk Dames Vobog 2 0 - 3
22/11/2017 20:00 Z3 Vc Willy De Gentse Leute 3 - 0
23/11/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot Jevo (g)oldies 3 - 2
24/11/2017 20:00 D9 Dao 2 Cava Kelderken 3 - 0
26/11/2017 10:00 M2 Cava Kelderken Jevo (g)oldies 0 - 3
27/11/2017 20:00 E2 Revobek Argos Waarschoot 3 - 2
27/11/2017 20:00 W5 De Gentse Leute Jevo (g)oldies 2 - 3
29/11/2017 20:00 M2 Cava Kelderken Vv De Pinte D1 1 - 3
01/12/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Vc Willy 0 - 3
03/12/2017 10:00 M2 Cava Kelderken Tellow Yigers 1 - 3
04/12/2017 19:30 M4 Artevelde Kappa Vc Willy 3 - 2
04/12/2017 20:00 E2 Dao 2 Revobek 3 - 0
07/12/2017 20:00 M13 Jevo (g)oldies Vv De Pinte D1 3 - 0
07/12/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot De Gentse Leute 1 - 3
08/12/2017 20:00 D9 Dao 2 Dames Vobog 2 3 - 0
10/12/2017 10:00 M2 Cava Kelderken Revobek 3 - 2
13/12/2017 20:00 Z3 Vc Willy Cava Kelderken 3 - 0
14/12/2017 20:00 M13 Jevo (g)oldies Artevelde Kappa 0 - 3
14/12/2017 20:30 W1 Argos Waarschoot Vv De Pinte D1 2 - 3
15/12/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Dames Vobog 2 3 - 0
22/12/2017 20:00 D9 Dao 2 Vc Willy 3 - 1
22/12/2017 21:00 D10 Vv De Pinte D1 De Gentse Leute 1 - 3
08/01/2018 20:00 E2 Revobek Tellow Yigers 0 - 3
08/01/2018 20:00 W5 De Gentse Leute Artevelde Kappa 2 - 3
11/01/2018 20:00 M13 Jevo (g)oldies Team T-vdk 3 - 0
11/01/2018 20:30 W1 Argos Waarschoot Cava Kelderken 3 - 0
15/01/2018 19:30 M4 Artevelde Kappa Vv De Pinte D1 3 - 0
16/01/2018 20:00 M2 Team T-vdk Argos Waarschoot 1 - 3
18/01/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Revobek 1 - 3
18/01/2018 20:30 W1 Cava Kelderken Argos Waarschoot 0 - 3
19/01/2018 20:00 D9 Dao 2 Jevo (g)oldies 3 - 0
22/01/2018 19:30 M4 Artevelde Kappa Revobek 3 - 0
22/01/2018 20:00 W5 De Gentse Leute Team T-vdk 3 - 0
24/01/2018 20:00 Z3 Vc Willy Dames Vobog 2 3 - 0
25/01/2018 20:30 W1 Argos Waarschoot Dao 2 3 - 0
26/01/2018 21:00 D11 Vv De Pinte D1 Cava Kelderken 1 - 3
28/01/2018 10:00 M2 Cava Kelderken Artevelde Kappa 0 - 3
29/01/2018 19:30 M4 Artevelde Kappa Jevo (g)oldies 3 - 2
29/01/2018 20:00 M13 Tellow Yigers Argos Waarschoot 0 - 3
29/01/2018 20:00 E2 Revobek Vc Willy 0 - 3
30/01/2018 20:00 M2 Team T-vdk Vv De Pinte D1 1 - 3
31/01/2018 20:00 M2 Cava Kelderken Team T-vdk 1 - 3
01/02/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Jevo (g)oldies 0 - 3
02/02/2018 20:00 D9 Dao 2 De Gentse Leute 3 - 0
05/02/2018 20:00 S2 Artevelde Kappa Dao 2 0 - 3
05/02/2018 20:00 M13 Tellow Yigers Team T-vdk 3 - 1
08/02/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Tellow Yigers 1 - 3
08/02/2018 20:30 W1 Artevelde Kappa Argos Waarschoot 3 - 1
12/02/2018 20:00 M13 Tellow Yigers Dao 2 1 - 3
14/02/2018 20:00 Z3 Vc Willy Dao 2 1 - 3
15/02/2018 20:00 G8 De Gentse Leute Dames Vobog 2 3 - 0
19/02/2018 19:30 M4 Artevelde Kappa Team T-vdk 3 - 0
19/02/2018 20:00 E2 Revobek Vv De Pinte D1 1 - 3
19/02/2018 20:00 W5 De Gentse Leute Tellow Yigers 3 - 0
21/02/2018 20:00 M2 Cava Kelderken Dames Vobog 2 0 - 3
22/02/2018 20:00 M13 Jevo (g)oldies Revobek
22/02/2018 20:30 W1 Argos Waarschoot Vc Willy
23/02/2018 21:00 D11 Vv De Pinte D1 Dao 2
26/02/2018 20:00 M13 Tellow Yigers Vv De Pinte D1
26/02/2018 20:00 E2 Revobek De Gentse Leute
27/02/2018 20:00 M2 Team T-vdk Cava Kelderken
28/02/2018 20:00 Z3 Vc Willy Jevo (g)oldies
01/03/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Argos Waarschoot
02/03/2018 20:00 D9 Dao 2 Artevelde Kappa
05/03/2018 19:30 M4 Artevelde Kappa Tellow Yigers
05/03/2018 20:00 E2 Revobek Team T-vdk
05/03/2018 20:00 W5 De Gentse Leute Vc Willy
08/03/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Team T-vdk
08/03/2018 20:00 M13 Jevo (g)oldies Argos Waarschoot
09/03/2018 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Revobek
11/03/2018 10:00 M2 Cava Kelderken Dao 2
12/03/2018 19:30 M4 Artevelde Kappa Dames Vobog 2
12/03/2018 20:00 M13 Tellow Yigers Cava Kelderken
13/03/2018 20:00 M2 Team T-vdk Tellow Yigers
14/03/2018 20:00 Z3 Vc Willy Vv De Pinte D1
15/03/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Artevelde Kappa
15/03/2018 20:00 M13 Jevo (g)oldies De Gentse Leute
15/03/2018 20:30 W1 Argos Waarschoot Revobek
16/03/2018 20:00 D9 Dao 2 Team T-vdk
19/03/2018 20:00 M13 Tellow Yigers Vc Willy
19/03/2018 20:00 E2 Revobek Cava Kelderken
19/03/2018 20:00 W5 De Gentse Leute Argos Waarschoot
21/03/2018 20:00 Z3 Vc Willy Artevelde Kappa
22/03/2018 20:00 Z1 Dames Vobog 2 Dao 2
23/03/2018 21:00 D10 Vv De Pinte D1 Jevo (g)oldies
27/03/2018 20:00 M2 Team T-vdk Vc Willy
28/03/2018 20:00 M2 Cava Kelderken De Gentse Leute
29/03/2018 20:00 M13 Jevo (g)oldies Tellow Yigers